Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Byt Zbýšov u Brna ul. Čtvrť Padělky, realitní kancelář Soňa Husáková
Poptávka

Byt Zbýšov u Brna ul. Čtvrť Padělky, realitní kancelář Soňa Husáková

Krásné a klidné místo k bydlení v obci Zbýšov, v blízkosti Brna. Prodávaný byt ve Zbýšově u Brna je po kompletní rekonstrukci. Změnou dispozice bytu na 3+kk se dosáhlo výrazného rozšíření prostor. Nyní byt sestává ze dvou ložnic a obývacího prostoru s kuchyňskou linkou a koupelny. Cihlový bytový dům je nově zateplený, má novou fasádou i novou střechu. Byt poskytuje velmi příjemné bydlení k okrajové části Zbýšova. Veškerá občanská vybavenost je na dosah, zároveň je velmi blízko do přírody. Byt ve zbýšově u Brna k nastěhování od května 2019.

Byt
Typ
3+kk
Dispozice
65
m2
2 590 000 Kč
+ provize

PRODÁNO - prohlédněte si jiný mezonetový byt v nabídce našeho webu.

Popis bytu - Zbýšov u Brna

Nabízíme kompletně zrekonstruovaný byt v klidné lokalitě k v obci Zbýšov, v blízkosti Brna. Změnou dispozice bytu na 3+kk se dosáhlo rozšíření prostor. Byt byl zrekonstruovaný velice vkusně a po pečlivém naplánování využití prostoru. Podlahová plocha bytu je 65 m2.

Bytu náleží 2 sklepy, které lze využít pro uskladnění sezónních věcí a udržet si tak hodně volného místa v bytě. Zároveň lze využívat zahradu přímo u domu, kde je umístěn dřevěný zahradní altán.
Velkou výhodou bytu je také užívací právo na půdní prostor přímo nad bytem. To nabízí rozšíření bytu do mezonetového bydlení o dalších 65 m2.

V obci je kompletní občanská vybavenost, mateřská i základní škola v dochozí vzdálenosti, několik obchodů, dětská hřiště, lékaři, lékárna. Sportovce potěší víceúčelové sportovní hřiště, tenisové kurty, aerobik a zejména koupaliště.

Lze využívat také veškeré služby pro občany, které nabízí obec Rosice, vzdálená pouhých 6 km od Zbýšova. Pouhých 3,5 kilometru daleko je železniční zastávka Zastávka u Brna, s vlakovým spojením na Hlavní nádraží v Brně. Obec Zbýšov je dopravně obsluhována v rámci Integrovaného dopravního systému autobusy i vlaky.

Kdo chce či potřebuje využít zázemí a služby v Brně, dostane se tam jednoduše autem i veřejnou dopravou. Jízda autem do centra Brna trvá pouze 23 minut.  Za 40 minut se integrovanou dopravou dostaneme na Hlavní nádraží v Brně, za pouhých 28 minut autobusem do Nemocnice Bohunice.

------

Tematická specifikace inzerátu: prodej bytu Zbýšov u Brna, byt prodej Zbýšov u Brna.

 

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková