Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Brno - Bystrc, ulice Foltýnova, realitní kancelář Soňa Husáková
Poptávka

Brno - Bystrc, ulice Foltýnova, realitní kancelář Soňa Husáková

PRODÁNO

Byt 3+1 v osobním vlastnictví se nachází na ulici Foltýnova v Brně Bystrci. Byt se třemi velkými pokoji má lodžii a výhledy na dvě světové strany. Dům je po revitalizaci, má nová okna a výtah. Bystrc poskytuje svým obyvatelům veškerý komfort a služby a zároveň těsnou blízkost klidu a přírody.

Byt
Typ
5
Patro
3+1
Dispozice
79
m2
3 690 000 Kč
+ provize

Byt 3+1 v osobním vlastnictví se nachází na ulici Foltýnova v Brně Bystrci.

Do tří velkých samostatných pokojů (20,4 m2, 16,3 m2, 16,3 m2) se vstupuje z velmi prostorné předsíně (8,2 m2). V předsíni je umístěna vestavěná skříň. Kuchyně s kuchyňským koutem (12,1 m2) má prostor na umístění jídelního stolu u okna. Koupelnové jádro je po rekonstrukci zděné a nově zařízené. Úsporu místa zajišťují posuvné dveře do koupelny. Toaleta je samostatná se vstupem z předsíně. Z obývacího pokoje se vstupuje na lodžii (3,8 m2). K bytu náleží také sklepní kóje.
Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží ze 7 pater. Dům je po celkové revitalizaci s rekonstrukcí společných částí (elektřina, výtah, stoupací potrubí). Souhrnná plocha bytu včetně lodžie a sklepa je 82,8 m2.

Byt se nachází blízko tramvajové a autobusové zastávky. V nejbližším okolí jsou obchody, dětská hřiště, služby, školy. Několikaminutovou chůzí se lze dostat do Údolí oddechu nebo obory Holedná. Velmi blízko je to také k brněnské přehradě či do zoologické zahrady.

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková