Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Vila v Blansku, část Těchov, realitní kancelář Soňa Husáková
Poptávka

Vila v Blansku, část Těchov, realitní kancelář Soňa Husáková

Zajímavá atypická vila s užitnou plochou 303 m2 umístěná na pozemku o velikosti pozemku 724 m2. Vila je samostatně stojící v klidné části obce Těchov u Blanska a je zařízena v moderním stylu. Kompletní rekonstrukce proběhla v roce 2011.

Dům
Typ
2
Patro
4+2
Dispozice
303
m2
7 900 000 Kč
+ provize

Nabízíme na prodej atypickou vilu, o velikosti pozemku 724 m2 s užitnou plochou 303 m2. Vila je samostatně stojící v klidné části obce Těchov u Blanska a je zařízena v moderním stylu. Kompletní rekonstrukce proběhla v r.2011.

Tato nemovitost může mít vícečetné využití, a to jak pro podnikání např. ordinace, lekárna, kanceláře atd. v přízemní části domu, tak také pro bydlení. Vila je rozdělena na dvě patra, kde v přízemní části se nachází kuchyň s velkým obytným prostorem vč. krbu, koupelnou, WC a jedním pokojem a v horní části je další rozlehlý prostor s připraveným koutem na kuchyň, koupelna s WC a saunou. Nechybí zde ani střešní terasa s výhledem na les.

V celém domě jsou velká okna s venkovními žaluziemi a také podlahové topení. Kupující si může zvolit způsob vytápění dle vlastního požadavku z několika možností. Velkou výhodou této nemovitosti jsou rozlehlé a světlé prostory. Vila je celá oplocena a má elektrickou bránu pro vjezd do garáže, u které je další parkovací místo. Je zde také prostorný suterén, dům je z části podsklepený.

V obci je MŠ, linka městské hromadné dopravy, dětské hřiště, kulturní dům, vzdálenost od Blanska 2km.