Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Dvougenerační dům v Mokré Hoře - Řečkovice, realitní kancelář Soňa Husáková
Poptávka

Dvougenerační dům v Mokré Hoře - Řečkovice, realitní kancelář Soňa Husáková

Udržovaný dvougenerační dům v Mokré Hoře. Ve dvoupatrech jsou dvě samostatné bytové jednotky 3+1 a 1+1. Dům má oddělenou garáž, zahrádku a řadu komor a skladovacích místností k širokému využití. 

Dům
Typ
2
Patro
4+2
Dispozice
207 m2
m2
6 150 000 Kč
+ provize

Výborně udržovaný prostorný dům v žádané lokalitě Řečkovice - Mokrá Hora má dvě bytové jednotky. V přízemí je jednotka 1+1 s místnostmi: kuchyně 13 m2, pokoj 19 m2, vstupní hala 9,1 m2, chodba, samostatné WC, koupelna, komora. V přízemí se nachází také garáž o velikosti 12 m2 s vjezdem z hlavní ulice a technicky oddělená od bytové jednotky. Ze dvoru se vstupuje do zastřené komory a skladovacího prostoru. Velkou výhodou je také sklep o velikosti 7 m2.

Po schodech se vstupuje do další bytové jednotky v prvním patře. Dispozice bytu je 3+1 + velká vstupní hala + předsíň + samostatné wc + koupelna + balkon. Velikosti místností jsou: pokoj 20 m2, pokoj 14,2 m2, pokoj 13 m2, kuchyně 9 m2, hala 12,3 m2, chodba spojující pokoje 6 m2, předsíň 8,7 m2, koupelna 3 m2, wc 1,5 m2 a balkon 4,6 m2.

Velká okna a prosklené chodby a vstupní haly zajišťují výborné celodenní prosvětlení domu. V domě je skvělá atmosféra a řada možností k využití. Lze zvážit dvougenerační bydlení, ale také využití dvou bytových jednotek k pronájmu nebo kombinaci bydlení a sídla firmy. Výborná dostupnost do centra Brna, MHD zastávka u sousedního domu. Za domem již začíná les vedoucí k Útěchovu. V obci kompletní služby a v několikaminutové vzdálenosti se nachází obchodní centrum Globus.

Celková zastavěná plocha činí 207 m2 a velikost zahrádky je 62 m2. Dům je v osobním vlastnictví bez právních vad či omezení.