Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Prostorný byt 109 m2 v žádané lokalitě, Brno, Rybníček
Poptávka

Prostorný byt 109 m2 v žádané lokalitě, Brno, Rybníček

Chcete bydlet v centru Brna? V tradiční zástavbě, kde máte vše po ruce a jste v centru dění? Kde pěšky dojdete do centra, parku Lužánky, do divadla, restaurací, obchodů a všech bister v okolí? Máme pro vás výjimečnou nabídku velkého prosvětleného bytu.

Byt
Typ
5
Patro
3+kk
Dispozice
109
m2
8 790 000 Kč
cena včetně provize

Bytový dům z třicátých let se nachází  ve velmi oblíbené lokalitě kolem ulice Štefánikova. V blízkosti se nachází zastávka MHD (tram, noční spoje). Bydlení bude vhodné pro rodiny (ZŠ a MŠ se nachází přímo na ulici), pro bydlení profesionálů, kteří chtít poblíž centra města, nebo jako investiční příležitost pro pronájem.

Celková plocha bytu je zhruba 109 m2 včetně balkonu a sklepa. Podlahová plocha bytu je 106,8 m2. Byt je pečlivě udržovaný. Okna jsou plastová, podlahy jsou plovoucí lamino a dlažba. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, dvoukřídlé. Vytápění bytu je plynové – kombinovaný kotel pro ohřev vody do topení i TUV. V ložnici a pokoji jsou klimatizační jednotky. Plynový kotel lze regulovat dálkově přes wifi aplikaci.

Dispoziční řešení bytu je 3+KK: ze vstupní haly (15,5 m2) jsou samostatné vstupy do jednotlivých místností. Z haly je přístupná šatna (4 m2), ložnice (20,8 m2), pokoj (20,8 m2), obývací pokoj s kuchyňskou částí (27,5 m2), technická místnost (1,2 m2), toaleta (1,2 m2), koupelna (3,6 m2). Sklepní kóje je zděná a má zhruba 2,5 m2.

Byt se nachází v 5 NP z celkově šesti pater domu bez výtahu.

Nemovitost může být k dispozici ihned.

Výhody nemovitosti:

 • Bydlení v širším centru města
 • Pečlivě udržovaný byt
 • Dispozice 3 + kk + šatna
 • Prostorné a světlé bydlení
 • Šatna – dostatek úložného prostoru
 • Vlastní plynové topení, klimatizace
 • Rychlá dostupnost do centra Brna
 • Skvělé spojení MHD
 • Veškeré služby v těsném dosahu
 • Parky, bistra, restaurace, plavecký stadion, sportoviště
 • Nákupní centrum NC Krpole v dosahu

Čtvrť Ponava je velmi populární brněnská lokalita, zejména pro svou blízkost do centra Brna a zároveň do několika parků v okolí. Nejpopulárnější je městský park Lužánky, největší park v Brně, kde lze aktivně trávit volný čas sportem, nebo relaxovat v přírodě. V okolí ulice Rybníček je nespočet populárních podniků, ať již klub Fléda, Městské divadlo, kino Art, restaurace, bistra, obchody a kavárny. Veškeré zázemí pro komfortní bydlení celé rodiny, včetně školek, škol a sportovišť je v bezprostředním dosahu.

Náklady na bydlení (měsíčně):

Měsíční předpis záloh (3 osoby): 2140,- Kč

Elektřina: 2060,- Kč

Plyn: 3480,- Kč

 

Veškeré informace včetně půdorysu, velkého počtu fotografií a virtuální prohlídky jsou k dispozici na webu makléře.

Rádi Vám poskytneme detailní informace na prohlídce, neváhejte nám zavolat a nenechte si ujít tuhle mimořádnou příležitost. Těšíme se na Vás.

Dokumenty k nemovitosti: Prostorný byt 109 m2 v žádané lokalitě, Brno, Rybníček

Lokace nemovitosti: Prostorný byt 109 m2 v žádané lokalitě, Brno, Rybníček

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková