Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Byt 3+1+šatna po kompletní moderní rekonstrukci Brno - Štýřice
Poptávka

Byt 3+1+šatna po kompletní moderní rekonstrukci Brno - Štýřice

REZERVOVÁNO

Toužíte po maximálně komfortním, ale cenově dostupném bydlení v širším centru Brna? Nabízíme Vám zcela zrekonstruovaný byt 3+1 u ulice Vídeňská. Tento byt je moderní, zrenovovaný a nevyžaduje žádné další úpravy nebo investice. Stačí se nastěhovat a užívat si nádherné výhledy na celé Brno a perfektní občanskou vybavenost.

Byt
Typ
3+1
Dispozice
63,2
m2
5 890 000 Kč
cena včetně provize

Byt má dispozici 3+1+šatna a nachází se v posledním 12. patře panelového domu na ulici Pšeník. Byt je po rekonstrukci vybavený zcela novou kuchyní na míru se spotřebiči Whirpool. Pokoje mají velká okna a poskytují jedinečné výhledy na Brno a daleké okolí. Velkou výhodou je samostatná šatna/technická místnost. Z kuchyně se vstupuje na zasklenou lodžii, díky které se byt prakticky zvětšuje o několik metrů.

Byt se skládá z obývacího pokoje (17,7 m2), kuchyně (6,9 m2), ložnice (13,9 m2), dětského pokoje/pracovny (7,4 m2), zádveří (6,9 m2), koupelny (3,1 m2) a toalety (1 m2). Lodžie má 2,3 m2 a nedávno zrenovovaná, sklepní kóje je velká 1 m2.

Byt je ve skvělém technickém stavu a nevyžaduje další investice do rekonstrukce. Celková rekonstrukce proběhla na začátku roku 2022. Byt je k dispozici novým majitelů jako částečně vybavený.

Výhody nemovitosti:

  • Bydlení v klidné ulici
  • Nový byt – po kompletní moderní rekonstrukci
  • Dispozice 3 + 1 + šatna + lodžie
  • Překrásný výhled
  • Skvělý interiérový design
  • Rychlá dostupnost do centra Brna
  • Skvělé spojení MHD
  • Blízký nájezd na D1 a D2
  • Veškeré služby a obchody v dosahu
  • Parkování na ulici před domem.

 

Čtvrť Štýřice je rezidenční oblast nacházející se kolem ulice Vídeňská. Tento byt je v opravdu klidné ulici Pšeník, o které takřka nikdo neví. V ulici se nachází bytové i rodinné domy, parkování je k dispozici na ulici – parkovací zóna zde nebyla zavedena. Velkou výhodou je rychlé spojení MHD do centra města a zároveň velmi blízké napojení na D1. Nákupy je možné řešit v nejbližším okolí v nákupním centru Vídeňská nebo OC Campus. Bydlení v této lokalitě nabízí klid, zeleň a zároveň velmi dostupné veškeré služby a centrum města.

 

Rozměry bytu:

Obývací pokoj 17,7 m2, ložnice 13,9 m2, pokoj 7,4 m2, kuchyň 6,9 m2, zádveří 6,9 m2, koupelna 3,1 m2, šatna 3,0 m2, toaleta 1 m2

Celkové plochy:

Obytná plocha bytu = 59,9 m2 / Sklepní kóje = 1 m2 / Lodžie = 2,3 m2/ Celkem 63,2 m2

Náklady na bydlení (měsíčně):

Měsíční předpis záloh celkem: 6 320,- Kč

Aktuální záloha na elekřinu: 1 000,- Kč

Plynová přípojka byla v bytě zrušena, ale v domě je plyn rozvedený.

 

Rádi Vám poskytneme detailní informace na prohlídce, neváhejte nám zavolat a nenechte si ujít tuhle mimořádnou příležitost. Těšíme se na Vás.

Dokumenty k nemovitosti: Byt 3+1+šatna po kompletní moderní rekonstrukci Brno - Štýřice

Lokace nemovitosti: Byt 3+1+šatna po kompletní moderní rekonstrukci Brno - Štýřice

" width="500" height="333" frameborder="0">

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková