Poptávka

Nabídka přes realitního makléře Brno: Administrativní budova a skladovací/výrobní haly Borek u Českých Budějovic
Poptávka

Administrativní budova a skladovací/výrobní haly Borek u Českých Budějovic

Hledáte velké prostory pro Vaši firmu? Nabízíme k prodeji rozlehlý areál v obci Borek u Českých Budějovic s krásným zázemím pro majitele společnosti či správce budovy, s administrativními kancelářemi, konferenčními prostory a parkovacími místy.

Areál se skládá z administrativní budovy, výrobní a skladovací haly a přilehlých pozemků. Lze jednat i o prodeji haly.

Komerční
Typ
3
Patro
atypický
Dispozice
678
m2
60 000 000 Kč
cena včetně provize

Administrativní budova se nachází na pozemku p. č. st. 583, zastavěná plocha 292 m2 a skládá se ze tří podlaží. Celková užitná plocha činí 678 m2.

Budova je částečně zapuštěna do sklonitého terénu, zastřešena plochou střechou s atikami, krytinou je střešní PC svařovaná fólie. Okna jsou plastová, vytápění objektu je teplovodní skrze plynový kondenzační kotel.

Kolaudační souhlas byl vydán v říjnu 2019.

V 1.PP se nachází plně vybavená profesionální kuchyně a jídelna, dále pak sklad vín a sklad pro jiné produkty. Na tomto patře je umístěna také kotelna, úklidová komora a toalety pro muže i ženy.

Kuchyně může sloužit pro přípravu jídel pro zaměstnance nebo jiné společenské příležitosti. Kuchyně je plně vybavena a uspořádána odpovídajícím způsobem, s ohledem na všechny fáze od zásobování, přípravu, až distribuci. Jídelna může fungovat i jako zasedací či konferenční místnost – je zde připraveno promítací plátno i projektor. Vstup do 1. PP je buď přímo z úrovně terénu, a to garážovými vraty – zde se aktuální nachází jeden sklad vín, nebo přes hlavní vstupní dveře do budovy.

V 1. NP je umístěno administrativní zázemí společnosti: kanceláře, kancelář, kuchyňka a místnost pro zaměstnance a úklidová komora. Na patře je 6 prostorných kanceláří. Ke kanceláři ředitele patří prostor pro sekretariát. Je zde kuchyňka pro zaměstnance, zasedací místnost.

Ve 2. NP se nachází moderně zařízený byt 3+kk se střešní terasou. Ten se skládá z prostorného obývacího pokoje s moderní kuchyní a dvou ložnic. V bytě je moderní koupelna s dvouumyvadlem, která má sprchový kout i vanu a toaleta. Na chodbě jsou vestavěné skříně včetně prostoru pro pračku a sušičku. Hlavní ložnice a obývací pokoj jsou prosklené a z obou pokojů se dostanete na nadstandardně velkou venkovní terasu.

V celé budově je zajištěno odvětrávání buď přirozeným způsobem (okna), nebo nuceným způsobem (pomocí vzduchotechnického zařízení, díky čemuž je možná filtrace čerstvého vzduchu a dále pak ohřev či chlazení vzduchu v místnostech).

K celému areálu patří pozemky – 81/5 (1 714 m2), 81/9 (343 m2), 81/11 (146 m2), 81/19 (177 m2).

Na pozemku 81/5 se v přední části u silnice nachází parkoviště pro hosty (to je před administrativní budovou). V zadní části tohoto pozemku, kde se nachází takové menší nádvoří, je pak parkoviště pro zaměstnance, správce budovy nebo pro vedoucího. Tento prostor slouží hlavně také jako přístup pro vjezd nákladních vozů k jednotlivým nakládacím rampám/vratům (přívoz surovin nebo odvoz výrobků).

Na pozemcích 81/9 a 81/11 je hlavní přístupová cesta, která vede kolem administrativní haly skrz bránu přímo k hale. Pozemek 81/19 slouží jako cesta k silnici. Pozemky lze dle potřeby kupujícího upravit geometrickým plánem.

Dle domluvy je možné zakoupit pouze samostatně administrativní budovu, případně jednat o prodeji celého areálu včetně výrobní a skladovací haly.

 

VÝHODY NEMOVITOSTI

  • Velký areál vhodný pro celou firmu
  • Klidná lokalita
  • Skvělé zázemí pro zaměstnance – velké kanceláře, kuchyně
  • Moderní prostory
  • Parkování pro zaměstnance i klienty
  • Prostorný byt 3+kk nacházející se v administrativní budově
  • Možnost koupě také výrobní haly se třemi velkými sklady

Dokumenty k nemovitosti: Administrativní budova a skladovací/výrobní haly Borek u Českých Budějovic

Lokace nemovitosti: Administrativní budova a skladovací/výrobní haly Borek u Českých Budějovic

" width="500" height="333" frameborder="0">

Prodej nemovitosti zajišťuje Soňa Husáková

Reality Brno – Soňa Husáková
Reality Brno – Soňa Husáková